رهبری متعلق به کل جا معه است

کلید قفل سرخابی ها در شهرداری بود
بهمن ۷, ۱۳۹۴
اجاره اماکن ورزشی تهدیدی برای ورزش
بهمن ۷, ۱۳۹۴

رهبری متعلق به کل جا معه است

۵۵۵neshat-1

رهبری متعلق به کل جامعه است جنا ح ها سیاسی از رهبری هزینه نکنند.

نوکیسه های سیاسی ،تمامیت خواهان قدرت،متحجرین دیروز،مردودی های نهضت خمینی کبیرکه دل امام را با افکار متحجرانه  خودخون کرده ا ند امروز خود را مالک مملکت می دانند. وحاضر نیستند حتی یاران امام وهمرزمان شهدای هشت سال دفاع مقدس را در کنار خود تحمل کنند. آنان سعی دارند با برچسب های ناجور ومن درآوردی خود به جای ایجاد وحدت درجامعه یاران انقلاب را به  خودی وغیر خودی تقسیم کنند .این افراد برای تحقق امیال حزبی وجناحی خود هرجا که کم می آورند.از نام شهدا،امام،رهبری،ولایت فقیه، ونهاد مقدس بسیج وعلائم ارزشی دوران دفاع مقدس مثل چفیه هم استفاده می کنند.

در آستانه انتخابات احزاب، جناح ها، شخصیت های سیاسی توجه داشته باشند مصادره ارزش های انقلاب، استفاده از پول بیت المال و ظرفیت های ملی توسط هرکس و هر جناحی که باشد ناثواب بوده و تحمل مردم را بر نمی تابد. گروه های سیاسی بدانند حفظ حریم ارزش های نظام مثل جایگاه رفیع رهبری و نهاد های انقلابی ازخطوط قرمزی می باشد که هیچ کس حق عبور از آن  را ندارد. استفاده شخصی  از این سرمایه های گران سنگ جهت بهره برداری سیاسی مطلقا ممنوع است. افراد مسئول و تصمیم گیر و تصمیم ساز مراقب باشند و از هرگونه صحبت های تفرقه انگیز با گرایش خاص بشدت پرهیز کنند. دادن عنوان ضد ولایت فقیه امروز از جمله مواردی است که به راحتی به افراد نسبت داده می شود که این شیوه از قضاوت بدون داشتن شاخص های مشخص به کسانی که جان ومال خود را در عمل برای این انقلاب هزینه کرده اند به نفع نظام نیست  .این شیوه  حذف ناجوانمردانه قطعا یاران صدیق انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را دلگیر و تبعات خوبی برای انقلاب در بر نخواهد داشت . این افراد به غلط تصور می کنند با دادن این عناوین نا مناسب به یاران خودی حافظ انقلاب و خون شهدا هستند. مدعیان این عناوین تفرقه انگیز در جامعه خودشان را فداییان ولایت قلمداد می کنند و رقیب سیاسی خود را ضد ولایت فقیه  در حالی که ممکن است خیلی از اقدامات هر دو گروه با رهنمود های رهبری وتوصیه ایشان به وحدت و برادری همخوانی نداشته باشد. همه بدانند ملت بزرگ ایران با درک و شعور سیاسی اجتماعی خود پس از سی و شش سال، قضاوت گران خوبی برای انتخاب هستند؛ لطفا احزاب سیاسی به این شعور همراه با آگاهی احترام بگذارند واجازه بدهند مردم تصمیم بگیرند که خادمین و خائنین به نظام و انقلاب چه کسانی هستند؛ عده ای از شخصیت های سیاسی هم سعی نداشته باشند با استفاده از منابع قدرت به انتخاب مردم جهت بدهند. این اقدام آنان منطبق با قانون اساسی ودر جهت منافع ملی نخواهد بود.

 

دکتر علی محمدی
دکتر علی محمدی
توفیق تولد درشهرمقدس قم همزمان با تحولات سیاسی اجتماعی دهه چهل شمسی وبعد از آن اوج گیری مبارزات نهضت امام خمینی خوا سته یا ناخواسته ما را به جریات مبارزات سیاسی واجتماعی خاص اون روز ها متصل کرد. شاید باور این موضوع سخت واغراق آمیز باشد اما در سن یازده سالگی یادم هست با ترک تحصیل به جریان مبارزه با شاه ملحق شدیم وبا بزرگان آن نهضت، روز ها وهفته ها خارج از منزل شب وروزدر مبارزه فیزیکی با کماندو های شاهنشاهی بودیم،به طوریکه کاملا ما را شناسایی و دستگیر ومورد ضرب وشتم جدی قرار دادند. واز ما تعهد گرفتند که دیگر به خیابان ها نرویم ولی با اعلام حکومت نظامی باز تما م شب ها را در خیابان های آذر وچهار مردن لاستیک آتش می زدیم ومانع عبور ومرور ماشین های گارد می شدیم. به هر حال گذشت وجنگ هم رسید وما باز یه سهم کوچکی با حضور های متعد همزمان با تحصیل در جبهه ها توفیق سرباز شهید زین الدین داشتتند را پیدا کردم که چیز ها ی زیادی از این فرمانده 24 ساله در قول وعمل آموختم که بعد ها حتی در تحصیلات عالی رشته مدیریت هم نمونه های آن درس ها را ندیدم (روحش برای همیشه شاد) کار کردن در محیط های مختلف وسازمان های گوناگون برای من تجارب ارزشمندی رقم زد که امروز آن تجارب رابرای خدمت به جامعه وجوانان بکار می گیرم کار در سطوح مختلف اداری صف وستاد ، استان ووزارتخانه های آموزش وپرورش ، سازمان تربیت بدنی،هلال احمرکشوربخشی از جاهای است که من توفیق خدمت در سطوح کارشناسی ومدیریت میانی را داشته ام.سفر به اقصی نقاط کشور عزیزم ایران وآشنایی با فرهنگ وآدای روسوم مردم وقوم های مختلف هم از افتخارات دیگر این جانب می باشد که بسیار لذت بخش وتجربه آموز است. درحا ل حاضر مدرس دانشگاه هستم ودر بخش خصوصی آموزشی با ایجاد موسسه آموزش از راه دور برای کمک به رشد تحصیلی بازماندگان از تحصیل خدماتی ارائه می شود. فعالیت های علمی،پژوهشی وروزنامه نگاری بعنوان مدیر مسوول نشریه نشاط وزندگی از دیگر فعالیت های حال حاضر بنده است. ضمن اینکه مسائل قم را بطور ویژه مطالعه می کنم ومقالاتی را در نشریات محلی مثل روزنامه شاخه سبز به چاپ می رسانم. از خداوند منان توفیق خدمت به جامعه اسلامی را برای خود وهمه دوستاران ایران سر افراز خواستارم.یا علی مدد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *