سخن مدیر مسئول به بهانه هفته دولت رعایت تقوا وخدمت بی منت بهترین هدیه دولتمردان به مردم است

سخن مدیر مسئول:رای به کابینه علیرغم گلایه ها
شهریور ۵, ۱۳۹۶
سخن مدیر مسئول فرصت مشارکت بانوان در مدیریت کشور را به تهدید تبدیل نکنیم
شهریور ۵, ۱۳۹۶

سخن مدیر مسئول به بهانه هفته دولت رعایت تقوا وخدمت بی منت بهترین هدیه دولتمردان به مردم است

سخن مدیر مسئول
به بهانه هفته دولت
رعایت تقوا وخدمت بی منت بهترین هدیه دولتمردان به مردم است
هفته دولت که مزین است به نام شهیدان رجایی و باهنر فرصت مغتنمی است تا دولتمردان در کنار گزارش های عملکردی به وظایف ذاتی خود در حفظ و ترویج ارزش های انقلاب بپردازند حفظ و ترویج روحیه انقلابی شهیدان رجایی وباهنر، توجه به مسائل ارزشی واخلاقی ، ساده زیستی و پاک دستی. ازویژگی های مهم دولتمردان شهیدی است که نباید در جامعه به فراموشی سپرده شود.
فاصله گرفتن دولتمردان از مردم طی دهه های اخیر،پاسخگو نبودن در برابر عملکرد ها توسط بعضی ازمدیران و اعتراف به اشتباهات وعذر خواهی از مردم از دغدغه های اصلی دلسوختگان نهضت خمینی کبیر است.به راستی چرا امروزکمترمدیری را سراغ داریم که مثل آحاد مردم با مردم وکنار مردم زندگی کند.بسیار بجاست که در هفته دولت این آسیب ها مورد توجه وبررسی جدی قرار بگیرد .مبارزه با فرهنگ تملق و چاپلوسی ، استقرارنظام شایسته سالاری جلوگیری از مدیریت های حزبی ، فامیلی وقومی ،نبود فرصت ها برای همه اقشارمردم از مشکلات امروز جامعه است امید است درهفته دولت در کنار کلنگ زنی ها وافتتاح پروژه هانسبت به آسیب شناسی سازمانی با هدف افزایش بهره وری و ترویج روحیه خدمت بی منت در دستور کار دولتمردان قراربگیرد تا مردم بیشتر به مدیران دولتی اعتماد و حامی آنان درسازندگی ایران اسلامی باشند.
دکتر علی محمدی
photo_2017-05-09_18-38-13

دکتر علی محمدی
دکتر علی محمدی
توفیق تولد درشهرمقدس قم همزمان با تحولات سیاسی اجتماعی دهه چهل شمسی وبعد از آن اوج گیری مبارزات نهضت امام خمینی خوا سته یا ناخواسته ما را به جریات مبارزات سیاسی واجتماعی خاص اون روز ها متصل کرد. شاید باور این موضوع سخت واغراق آمیز باشد اما در سن یازده سالگی یادم هست با ترک تحصیل به جریان مبارزه با شاه ملحق شدیم وبا بزرگان آن نهضت، روز ها وهفته ها خارج از منزل شب وروزدر مبارزه فیزیکی با کماندو های شاهنشاهی بودیم،به طوریکه کاملا ما را شناسایی و دستگیر ومورد ضرب وشتم جدی قرار دادند. واز ما تعهد گرفتند که دیگر به خیابان ها نرویم ولی با اعلام حکومت نظامی باز تما م شب ها را در خیابان های آذر وچهار مردن لاستیک آتش می زدیم ومانع عبور ومرور ماشین های گارد می شدیم. به هر حال گذشت وجنگ هم رسید وما باز یه سهم کوچکی با حضور های متعد همزمان با تحصیل در جبهه ها توفیق سرباز شهید زین الدین داشتتند را پیدا کردم که چیز ها ی زیادی از این فرمانده 24 ساله در قول وعمل آموختم که بعد ها حتی در تحصیلات عالی رشته مدیریت هم نمونه های آن درس ها را ندیدم (روحش برای همیشه شاد) کار کردن در محیط های مختلف وسازمان های گوناگون برای من تجارب ارزشمندی رقم زد که امروز آن تجارب رابرای خدمت به جامعه وجوانان بکار می گیرم کار در سطوح مختلف اداری صف وستاد ، استان ووزارتخانه های آموزش وپرورش ، سازمان تربیت بدنی،هلال احمرکشوربخشی از جاهای است که من توفیق خدمت در سطوح کارشناسی ومدیریت میانی را داشته ام.سفر به اقصی نقاط کشور عزیزم ایران وآشنایی با فرهنگ وآدای روسوم مردم وقوم های مختلف هم از افتخارات دیگر این جانب می باشد که بسیار لذت بخش وتجربه آموز است. درحا ل حاضر مدرس دانشگاه هستم ودر بخش خصوصی آموزشی با ایجاد موسسه آموزش از راه دور برای کمک به رشد تحصیلی بازماندگان از تحصیل خدماتی ارائه می شود. فعالیت های علمی،پژوهشی وروزنامه نگاری بعنوان مدیر مسوول نشریه نشاط وزندگی از دیگر فعالیت های حال حاضر بنده است. ضمن اینکه مسائل قم را بطور ویژه مطالعه می کنم ومقالاتی را در نشریات محلی مثل روزنامه شاخه سبز به چاپ می رسانم. از خداوند منان توفیق خدمت به جامعه اسلامی را برای خود وهمه دوستاران ایران سر افراز خواستارم.یا علی مدد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *