سخن مدیر مسئول : مردم منتظرتغییر استانداران ومدیران استانی هستند.

سخن مدیر مسئول فرصت مشارکت بانوان در مدیریت کشور را به تهدید تبدیل نکنیم
شهریور ۲۱, ۱۳۹۶
فرصت حضورجوانان درمراسمات حسینی را قدربدانیم و ازطرح مباحث تفرقه انگیز پرهیز کنیم
شهریور ۲۱, ۱۳۹۶

سخن مدیر مسئول : مردم منتظرتغییر استانداران ومدیران استانی هستند.

نشاط ۸۹سخن مدیر مسئول :
مردم منتظرتغییرات استانداران ومدیران استانی هستند.
لزوم تغییرات شکلی ومحتوایی مدیران عالی محلی امری اجتناب ناپذیر است.این تغییرات باید از مسئولین عالیرتبه استان ها شامل(استانداران ومدیران کل) آغاز وتا سطوح شهرستان ها ادامه یابد.
اصرار بر ماندن در وضعیت موجود وبستن حلقه مدیریت کشور در دایره مدیران کهنسال وبی انگیزه موجب اتلاف وقت ومنابع و یاس ونا امیدی در جامعه خواهد شد.
استفاده ازمدیران سنتی همراه با کهولت سن وکندی در تصمیمگیری سرعت خدمت رسانی به مردم راکند وتحقق اهداف را با مشکل مواجه می سازد.عبور ازنسل های مدیریتی گذشته اعتماد کردن به جوانان وچهر ه های جدید در حوزه مدیریت عالی استان ها می تواند موجی از نشاط وامید را در جامعه وجوانان ایجاد کند .امید واریم با تعیین شاخص های مناسب برای اولین باردر دولت دوازدهم موضوع شایسته سالاری با رویکرد جوانگرای مورد توجه عملی قرار بگیرد.
شاید درفرهنگ و عادت مدیران فعلی کناره گیری از قدرت سخت باشد اماخوب است قبل از اینکه حکم بر برکناری آنان صادرشودخودداوطلبانه فضای خدمت را به نیروهای کار آمد و با انگیزه تربسپارند.قطعا این تغییرات به نفع کشور خواهد بود.
اگرمثل زمان امام راحل(ره) جوانان را باور کنیم و فرصت خدمت را برای آنان فراهم کنیم قطعاوضع جامعه به مراتب بهتر از امروز خواهد بود.
منتظر می مانیم تا به وعده ریاست محترم جمهور در خصوص جوان سازی کابینه وحضور بانوان در مدیریت کلان کشور واستان ها نمره مناسب بدهیم.
دکترعلی محمدی

نشاط ۸۹

دکتر علی محمدی
دکتر علی محمدی
توفیق تولد درشهرمقدس قم همزمان با تحولات سیاسی اجتماعی دهه چهل شمسی وبعد از آن اوج گیری مبارزات نهضت امام خمینی خوا سته یا ناخواسته ما را به جریات مبارزات سیاسی واجتماعی خاص اون روز ها متصل کرد. شاید باور این موضوع سخت واغراق آمیز باشد اما در سن یازده سالگی یادم هست با ترک تحصیل به جریان مبارزه با شاه ملحق شدیم وبا بزرگان آن نهضت، روز ها وهفته ها خارج از منزل شب وروزدر مبارزه فیزیکی با کماندو های شاهنشاهی بودیم،به طوریکه کاملا ما را شناسایی و دستگیر ومورد ضرب وشتم جدی قرار دادند. واز ما تعهد گرفتند که دیگر به خیابان ها نرویم ولی با اعلام حکومت نظامی باز تما م شب ها را در خیابان های آذر وچهار مردن لاستیک آتش می زدیم ومانع عبور ومرور ماشین های گارد می شدیم. به هر حال گذشت وجنگ هم رسید وما باز یه سهم کوچکی با حضور های متعد همزمان با تحصیل در جبهه ها توفیق سرباز شهید زین الدین داشتتند را پیدا کردم که چیز ها ی زیادی از این فرمانده 24 ساله در قول وعمل آموختم که بعد ها حتی در تحصیلات عالی رشته مدیریت هم نمونه های آن درس ها را ندیدم (روحش برای همیشه شاد) کار کردن در محیط های مختلف وسازمان های گوناگون برای من تجارب ارزشمندی رقم زد که امروز آن تجارب رابرای خدمت به جامعه وجوانان بکار می گیرم کار در سطوح مختلف اداری صف وستاد ، استان ووزارتخانه های آموزش وپرورش ، سازمان تربیت بدنی،هلال احمرکشوربخشی از جاهای است که من توفیق خدمت در سطوح کارشناسی ومدیریت میانی را داشته ام.سفر به اقصی نقاط کشور عزیزم ایران وآشنایی با فرهنگ وآدای روسوم مردم وقوم های مختلف هم از افتخارات دیگر این جانب می باشد که بسیار لذت بخش وتجربه آموز است. درحا ل حاضر مدرس دانشگاه هستم ودر بخش خصوصی آموزشی با ایجاد موسسه آموزش از راه دور برای کمک به رشد تحصیلی بازماندگان از تحصیل خدماتی ارائه می شود. فعالیت های علمی،پژوهشی وروزنامه نگاری بعنوان مدیر مسوول نشریه نشاط وزندگی از دیگر فعالیت های حال حاضر بنده است. ضمن اینکه مسائل قم را بطور ویژه مطالعه می کنم ومقالاتی را در نشریات محلی مثل روزنامه شاخه سبز به چاپ می رسانم. از خداوند منان توفیق خدمت به جامعه اسلامی را برای خود وهمه دوستاران ایران سر افراز خواستارم.یا علی مدد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *