پیام داود محمدی نماینده تهران به مناسبت آغز سال تحصیلی ۹۵

نشاط وزندگی شماره ۴۴
مهر ۴, ۱۳۹۵
گرامیداشت هفته دفاع مقدس
مهر ۴, ۱۳۹۵

پیام داود محمدی نماینده تهران به مناسبت آغز سال تحصیلی ۹۵

پیام نماینده مردم تهران
به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

سلام بر مهر خوبان
سلام بر دفاع مقدس و سلحشوران آن
و سلام بر محرم ، ماه سالار شهیدان
همراه با قدوم بهار تعلیم وتربیت ، رسم عاشقی را پیشه سازیم و هم نوا با فصل کلاس درس ، به اصل خود که وصل به سرچشمه است قدم می گذاریم.
مهرماه، ماه انس و الفت دوباره نیلوفرهای عشق و محبت است که مشام ها را می نوازد.
باغبان بوستان سبز دانش ، دست در دست هم به مهر ،باغچه ها می سازد مینو صفت، تا پرستوهای کوچک و سروهای نورسته باغبان دانش ، شکوفه های خرد و اندیشه های نورانی را در آن بارور نمایند.
دیگر آنچه مهر را مهرآگین نموده است، حماسه پرشور دفاع مقدس و پاسداشت سلحشوران و شهیدان هشت سال نبرد نابرابر استکبار جهانی علیه ایران عزیز است ، سلحشورانی که در طول دفاع مقدس ، عزت ، آبرو و شرف را برای ایران بزرگ به ارمغان آوردند تا ایران اسلامی همیشه در ذهن و زبان و تاریخ جاوید بماند.
واما درسی که همیشه عشق و سرمشق ما باشد ، درس آزادگی ،ایثار و فداکاری است که از میانه مهر با طلیعه محرم آغاز می شود.درسی که یگانه آزاد مرد جهان حضرت ابا عبدا… (ع) با شهادت خود و یاران وفادارش ، زنده و سازنده خواهد بود و امید اینکه در این راه گامهای ما استوار باشد و در عرصه تعلیم و تربیت با همدلی و هم زبانی به اهداف عالی در آموزش و پرورش توسعه یافته دست یابیم.
اینجانب بدین وسیله بهار تعلیم و تربیت و بازگشایی مدارس را تبریک می گویم و ضمن بزرگداشت و گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، فرارسیدن ماه محرم و شهادت سالار و سرور شهیدان حضرت اباعبدا..الحسین(ع) را به همه همکاران عزیز تسلیت عرض می نمایم.
داود محمدی
نایب ریس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی
photo_2016-06-03_15-30-33

دکتر علی محمدی
دکتر علی محمدی
توفیق تولد درشهرمقدس قم همزمان با تحولات سیاسی اجتماعی دهه چهل شمسی وبعد از آن اوج گیری مبارزات نهضت امام خمینی خوا سته یا ناخواسته ما را به جریات مبارزات سیاسی واجتماعی خاص اون روز ها متصل کرد. شاید باور این موضوع سخت واغراق آمیز باشد اما در سن یازده سالگی یادم هست با ترک تحصیل به جریان مبارزه با شاه ملحق شدیم وبا بزرگان آن نهضت، روز ها وهفته ها خارج از منزل شب وروزدر مبارزه فیزیکی با کماندو های شاهنشاهی بودیم،به طوریکه کاملا ما را شناسایی و دستگیر ومورد ضرب وشتم جدی قرار دادند. واز ما تعهد گرفتند که دیگر به خیابان ها نرویم ولی با اعلام حکومت نظامی باز تما م شب ها را در خیابان های آذر وچهار مردن لاستیک آتش می زدیم ومانع عبور ومرور ماشین های گارد می شدیم. به هر حال گذشت وجنگ هم رسید وما باز یه سهم کوچکی با حضور های متعد همزمان با تحصیل در جبهه ها توفیق سرباز شهید زین الدین داشتتند را پیدا کردم که چیز ها ی زیادی از این فرمانده 24 ساله در قول وعمل آموختم که بعد ها حتی در تحصیلات عالی رشته مدیریت هم نمونه های آن درس ها را ندیدم (روحش برای همیشه شاد) کار کردن در محیط های مختلف وسازمان های گوناگون برای من تجارب ارزشمندی رقم زد که امروز آن تجارب رابرای خدمت به جامعه وجوانان بکار می گیرم کار در سطوح مختلف اداری صف وستاد ، استان ووزارتخانه های آموزش وپرورش ، سازمان تربیت بدنی،هلال احمرکشوربخشی از جاهای است که من توفیق خدمت در سطوح کارشناسی ومدیریت میانی را داشته ام.سفر به اقصی نقاط کشور عزیزم ایران وآشنایی با فرهنگ وآدای روسوم مردم وقوم های مختلف هم از افتخارات دیگر این جانب می باشد که بسیار لذت بخش وتجربه آموز است. درحا ل حاضر مدرس دانشگاه هستم ودر بخش خصوصی آموزشی با ایجاد موسسه آموزش از راه دور برای کمک به رشد تحصیلی بازماندگان از تحصیل خدماتی ارائه می شود. فعالیت های علمی،پژوهشی وروزنامه نگاری بعنوان مدیر مسوول نشریه نشاط وزندگی از دیگر فعالیت های حال حاضر بنده است. ضمن اینکه مسائل قم را بطور ویژه مطالعه می کنم ومقالاتی را در نشریات محلی مثل روزنامه شاخه سبز به چاپ می رسانم. از خداوند منان توفیق خدمت به جامعه اسلامی را برای خود وهمه دوستاران ایران سر افراز خواستارم.یا علی مدد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *